Sobivusmeeter

Sobivusmeetrist loe lähemalt selle lehe alumises osas. Allpool on toodud kaks listi - sinu poolt sooritatud sobivusmeetri testid ja sinu kohta sooritatud sobivusmeetri testid. Õnne! :)

sina tegid

Sina ei ole veel ühtegi testi teinud (või siis kõik su tulemused on kustutatud), nii et sinu sobivusmeetri list on tühi.

sinu kohta on tehtud

Kehtivad testid sinu kohta puuduvad, nii et see list on tühi.

Inimeste arv listides (sina tegid/sinu kohta on teinud): 0/0

sobivusmeetri juhend

Sobivusmeeter on aparaat, mille abil saad sa mõõta oma sobivust vastassoost Rate.ee kasutajatega.;) Tulemus sisaldab sobivuse protsenti ja teie sobivust täpsustavat teksti. Sobivusmeeter on sügavalt teaduslik mehhanism, mis otsuse langetamisel võtab arvesse väga paljusid parameetreid ja ei jäta midagi juhuse hooleks. Täpsemat informatsiooni ei saa me avaldada teie hea unerahu huvides.

Sobivusmeetri kasutamiseks mine teenuste lehele.

Tulemus ilmub siin lehel ja mis kõige põnevam- ka Selle Teise Kasutaja sobivusmeetri lehel, kus ta seda kohe märkab. Tulemuse saad kustutada iga kell siitsamast, seejärel see kaob nii sul kui ka teisel kasutajal. Ühesõnaga - kaob igalt poolt ja igaveseks.

Tulemused võivad muutuda kord päevas, nii et pole mõtet arvutada sobivust ühe ja sama inimesega mitu korda päevas - tulemus on ikkagi sama.

© 2019 Rate.ee - all rights reserved.