Feim

Feim - see on sinu populaarsuse näitaja. See kajastub iga kasutaja ankeedis.

Feim

Mida rohkem kasutajaid on sind oma sõbraks lisanud, seda suurem on su feim! On hea kui sinu sõbrad on samuti populaarsed, sest mida suurem on nende feim, seda suurem saab olema ka sinu oma. Kui lisad sõbraks kasutaja, kellel on vähe sõpru, su feim ei tõuse.

See oled sina
sinu sõbrad
sõprade sõbrad

Kuidas tekib feim?

Skeemil on kasutaja, kelle on oma sõbraks lisanud kolm kasutajat - 1, 2, 3. Kasutajat number 2 pole keegi oma sõbralisti lisanud, seega ei suurenda see kasutaja feimi. Enim suurendab feimi kasutaja number 3, kuna teda on oma sõbralisti lisanud kõige rohkem kasutajaid.

Mida näitab feim?


Feim näitab kui populaarne sa oled põhinedes sinu sõprade populaarsusel.
Mida rohkem on sul kõrge feimiga sõpru, seda popim oled ka sina.

Saad oma feimi võrrelda kõige popimate saidi kasutatega (statistika lehel) või oma sõprade feimiga.

Kumb on populaarsem, sina või su sõber?

Kuidas suurendada feimi?


Selles osas ei aita sind kindlasti ükski varikontol, mida endale sõbralisti lisad. Põhjus on lihtne- varikontod on "ebapopulaarsed". Feimi suurendavad reaalsed kasutajad, kes sind oma sõbralisti lisavad.

Vihje!


Väike kavalus: oma feimi suurendamiseks kutsu saidiga liituma võimalikult palju oma häid sõpru ja tuttavaid. Alguses su feim küll ei tõuse, aga kui teised kasutajad hakkavad sinu sõpru endale listi lisama, suureneb ka sinu feim. Lisaks saad iga sinu kutse alusel registeerunud kasutaja eest boonuspunkte!

Sõpru saad kustuda oma MSN-i listist, Gmail-i aadressiraamatust või meili teel. Kui kutsuja registreerub, oled sa automaatselt ta sõbralistis. Kõik variandid on olemas sinu kutsete lehel, rubriigis "seaded".


© 2019 Rate.ee - all rights reserved.