Rate.ee on Eesti interneti suurim keskkond. See on sotsiaalne võrgustik, mis pakub sulle võimalust suhelda oma sõpradega ja tutvuda uute inimestega. Saidi kasutamiseks palun logi sisse või registreeri!

Kasutaja m-o-n-i-k-a päevik

Mees & naine
  Too esile
Mees vaagub haiglavoodis elu ja surma vahel juba mitmendat kuud.
Naine ei lahku hetkekski oma abikaasa voodi kõrvalt, valvates ja hoolitsedes tema eest iga jumala päev.

Ühel harval teadvusehetkel viipab mees naisele, et see lähemale tuleks. Kui naine on end lähemalenihutanud, sosistab mees, endal pisarad silmis:

"Mu kallis, sa oled olnud minu kõrval läbi kõikide halbade aegade, mis mind elus on tabanud.Kui mind töölt vallandati, kui mu äri pankrotti läks, kui mind tulistati, kui me jäime ilma oma majast, kui mu tervis halvenema hakkas...Kas tead, mis...?"

"Mida, kallim?" küsib naine hellalt naeratades ja tunneb, kuidas süda täitub soojusega.

Mees jätkab lauset: "Ma arvan, et sa…

Loe edasi »
Kommentaarid (1)  |  sissekande hinne: 9
5 märki, et mees petab sind
  Too esile
Truudusetus on midagi, millega mitte keegi ei tahaks kokku puutuda. Iga naine kahtleb ühel või teisel hetkel oma partneri lojaalsuses. Buzzle.com toob välja juhud, mil peaks kallima truuduses tõsiselt kahtlema.

Ignoreerimine. See on üks oluline märk, et aru saada, kas ta petab sind. Kui ta seda teeb, väldib ta sind nii palju kui võimalik. Kui sa kurdad selle üle, väidab ta, et tal on kiire. Ta ei kuula sind ja ei aita sul maha rahuneda, kui see on vajalik.

Mittehuvitumine. Kui su kallim sind petab, ei ole ta sinu tegemistest huvitatud. Kui sa hakkad mõne hobiga tegelema, ei ole ta üldse entusiastlik.…Loe edasi »
Kommentaarid (0)  |  sissekande hinne: 11
15 sammu, kuidas lahkuminekust üle saada!
  Too esile

1. Mõtle kõik põhjalikult läbi. Mõtle kõigi põhjuste peale, miks te lahku läksite. Isegi kui vahepeal tundub sulle, et põhjus polnud eriti suur, siis ajas see teid ikkagi lahku. Arusaadav, et te nautisite koosveedetud aega, aga kui kumbki teist ei pea suhet oluliseks, lõpeks see nii kui nii kunagi. Sel juhul, parem varem kui hiljem.

2. Ära hakka enda otsuse kahtlema. Kui lahkuminek oli sinu otsus, siis võib ainult headest aegadest mõtlemine panna sind unustama lahkumineku põhjused. Tihtipeale hakatakse idealiseerima koosoldud aega ja mõtlema, et põhjused lahku minna olid tühised. Ära mängi seda mängu. Aktsepteeri situatsiooni ja liigu edasi.Loe edasi »
Kommentaarid (1)  |  sissekande hinne: 13
Kasutaja
offline
offline m-o-n-i-k-a (26)
Eesti, VõruPäevikud: märgistused
Sissekannete arhiiv
© 2018 Rate.ee - all rights reserved.