Rate.ee on Eesti interneti suurim keskkond. See on sotsiaalne võrgustik, mis pakub sulle võimalust suhelda oma sõpradega ja tutvuda uute inimestega. Saidi kasutamiseks palun logi sisse või registreeri!

Kasutaja -liiakene- päevik

Küll on kole väljas porine.
  Too esile
Minu uus aasta algas porise ajaga ja vihmasena....Nüüd olen juba pikka aega siiani 2.Jaanuarist haige ja tänaseni ei saa lahti ei nohust ega köhast . Ravin igasugu teedega ja mitte ei aitta......Annaks keegi nõu kuidas sellisest tõbist lahti saada.

Loe edasi »
Kommentaarid (3)  |  sissekande hinne: 2
Kevadealgus.
  Too esile
Peagi saabunud on kaunis kevade ja linnud peagi taevalaotuses kauneid helisid meile kuulama.Kaunid kenad õrnad liblikad isegi meile on oma kaunist lendu näidanud on,.Valged märtsikellukesed oma õisi meile näitamas juba on .Päike ojad on soojendamas ja peagi ka puud lehte lähevad.Ilusat sooja päikselist kevadet südamest .

Loe edasi »
Kommentaarid (5)  |  sissekande hinne: 20
Soe päevake..
  Too esile
Lõpuks on ometi soojemaks läinud..isegi lilled on õitsele läinud....Linnud kõikk laulvad taevalaotuses..Isegi kollaseid liblikaid nägin uittamas täna soojal päeval...Tuleb kevad soojatuulekesega ja roheliseks muutumas on peagi maa...

Loe edasi »
Kommentaarid (9)  |  sissekande hinne: 26
Külm aprillikuu...
  Too esile
Oi kuidas sooviks südamest sooja päikselist kevadet aga võta näpust...Iga päev küll soe päike kuigi jah ööd pidevalt ikka külmad...Kahju lilledest mis üles tärganud ja ikka need öökülmad kiusavad neid ja näpistavad õiekesi ära...Kuidas sooviks ,et tuleks juba aprilliööd soojad ,et kõikk loodus saaks üles tärgata ja linnud ja putukad koobastest ja peidikutest välja tulla sooja päiksele...Lootus on ,et tuleb ka aprillikuulõpus see oodatud soojus..

Loe edasi »
Kommentaarid (10)  |  sissekande hinne: 29
Kauneid lihavõttepühi..
  Too esile
Eile ma keetsin munakesed ära ja said kenasti korvi pandud.....Aga kuidagi ära kadusid kuhugile korviga ...Täna härgates ma lasin väikesel inglikesel munakorvikese üles otsida...oh kus oli üllatus ja sinna oli jäänud väike armas jänkuke korvi juurde tuttu värvilisi munakesi valvama...Mul ei jäänud muud üle kui jänkuke ka tuppa rõõmuks tuua koos värviliste munadega...Kõigile soovin südamest kauneid värvilisi munadepühi .....

Loe edasi »
Kommentaarid (3)  |  sissekande hinne: 24
Jõuluootus...
  Too esile

Mulle kui südamesse jäänud alatine aastas üks kord see kaunis jõluootus...Mõõdunud on Mardid ja Kadrid...Ja peagi juba käes ka esimene Advendipäev ja nii mõõdub nädal ja teine ja ongi käes see imeline jõuluaeg...Ilus on kui igalpool on ehitud kuused ,aiad .põõsad ja igasugu kaunite tulukestega mis mulle südamesse toovad soojust ja igale hingele südame teeb soojaks ...Kus kodusoojusetunne on kui jõuluajal neil külas saad käia ja meeles pidada oma lähedaste seltsis ...Kuuseokstelõhn on jõuluajal küünalte soojuses hoopis teise mõnusalõhnaga....Kõigile südamest soovin peagi saabuvat jõuluaega ....Loe edasi »
Kommentaarid (7)  |  sissekande hinne: 36
Kaunis sügis...
  Too esile

Kaunis sügis meile kätte tuli,imelise ilu meile tõi küll värvilise maalinud on metsad ,aasad,salud..Punetavad haavad ,kollendavad vahtrad,võbisevad kollendavad kaselehed kõikk nad vaikselt maha langevad ja päiksesäras udukastmes värvilistesillertuste keedena endid värelevad...Armas vaadata kui puud raagu hakkavad nüüd minema ja lehed vaibana kattuvad puude alla vaibana ja pisiloomad savad talveonniks omale kodukese lehkeste alla....Vaikselt linnud parvedesse end seavad ja kaugele end lõunapoole talveks uue kodu leivad kus soojus olemas...Olgu siis see kaunis sügis meile kõigile soe ja päikseline ning värviderohke küllaline...Loe edasi »
Kommentaarid (4)  |  sissekande hinne: 22
Meie esimene grillipidu...
  Too esile
No küll oli tore kui sai täna olla oma sõppsudel külas ja nauttida looduses olles lindude laulu ja tunda õitsvate pisikeste lillede lõhna...Sulisevad veed ja lumi kadunud ning loodus ärkkab talve unest täie jõuga ...Lilled end õitsele puhkele ajand ja peagi ka nartsissid ning tulbid nd õitele seavad...Tegime esimese 16 .aprillil grillilmispeo...ei segand meid vihm ja armas oli olla looduses..Suurimad tänud südamest armsale Marele ja tema tütrele Avele....kallidega südamest...


Loe edasi »
Kommentaarid (3)  |  sissekande hinne: 45
Armsa kevade ootus...
  Too esile
Ootan kauni kevade ootust ja soojade päikesekiirte järgi on suur igatsus..Linnude laulu järgi on igatsus ja südamest igatsus kuidas ved vulisema hakkvad ja lillekesed oma pisikesed õienupukesi tõstma hakkavad...Juba tunda on kevadelõhna hõngulist väljas ja räästatki tilkumas ja ojadena vuravad mäest all need armsa jõepoole teel...Ja peagi on kohe ukse ees see armas kevadeootus...


Loe edasi »
Kommentaarid (5)  |  sissekande hinne: 31
Pisikene jõulusoovikene...
  Too esile
Pisikene päkapikk muutkui ringi keksib,
jõuluvna kotti lõpuks ära eksis...
tal on Sulle öelda kaunis jõulusoov..
siis kui jõuluvana kingi kotti toob...
Kauneid jõule...


Loe edasi »
Kommentaarid (11)  |  sissekande hinne: 57
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  [»] 

© 2018 Rate.ee - all rights reserved.