Rate.ee on Eesti interneti suurim keskkond. See on sotsiaalne võrgustik, mis pakub sulle võimalust suhelda oma sõpradega ja tutvuda uute inimestega. Saidi kasutamiseks palun logi sisse või registreeri!
Kasutaja Hellues päevik

PRIVAATSUSPOLIITIKA

PRIVAATSUSPOLIITIKA

CookApps, inc. ja selle sidusüksused (collectively "CookApps" või "meie") austavad meie võrgukasutajate privaatsusõigusi ja on pühendunud teie enda kogutud või teie poolt kogutud isikuandmete kaitsele. Oleme vastu võtnud käesoleva privaatsuspõhimõtte (edaspidi "privaatsuseeskirjad") juhised selle kohta, kuidas me salvestada, koguda, hallata ja kasutada Teie poolt Teenusega seotud isikuandmeid.

Pange tähele, et see privaatsuspõhimõte kehtib ainult CookAppsi esitatud ja kogutud teabe kohta rakenduse ja veebiteenuste kasutamise kohta järgmistes platvormides (kollektiivselt "platvormid" või "teenindatud platvormid"): Facebooki veebi- ja lõuendmängud, Facebook Gameroom, Facebook Lehed, Apple App Store, Google Play poe, Amazon App Store. See privaatsuspoliitikat ei kohaldata teabe suhtes, mida võib koguda võrguühenduseta. Peale selle kohaldatakse käesolevat privaatsuspoliitikat teenusele, kuid mitte veebisaitidele, mida haldavad teised ettevõtted või organisatsioonid, kellele me võime linke pakkuda. Kui te linkite nende veebisaitidega, ei kehti see privaatsuseeskiri. Seetõttu pole me vastutav nende saitide sisu või tegevuste eest.

Kasutades CookApsi pakutavat teenust ja selle juurdepääsu, peate kinnitama, et olete nõus meie veebipõhise privaatsuseeskirjadega. Kui te ei nõustu käesoleva privaatsuspoliitikaga, ärge kasutage teenust. Jätame endale õiguse muuta käesolevat privaatsuspoliitikat ja teavitame teid värskendustest, vaadates selle dokumendi ülaosas viimase värskendatud kuupäeva lisaks täiendavate teatiste või nõusoleku uuendamise taotluste esitamisele sõltuvalt konkreetsetest muudatustest. Kontrollige aeg-ajalt, et need muudatused oleksid teadlikud. Teenuse jätkuv kasutamine tähendab nende muudatuste heakskiitmist.


Kogutud teave

Selleks, et anda teile parimat teenistuse kogemust, saavad CookApps koguda teie kontolt teavet teenindusplatvormidel, kuid ainult siis, kui teete seda meile vabatahtlikult vastavalt hooldatud platvormide eeskirjadele ja tingimustele. Lisaks võime teie juurdepääsu teie hulgast saada; oma e-posti küsimus meie klienditeenindusse; või ostke mõnda tüüpi virtuaalset toodet. Lisaks võime me paluda teil isikuandmeid (nt nime või e-posti aadressi), kui otsustate registreeruda mis tahes konkreetse pakutava teenuse jaoks (nt uudiskirja või meeldetuletuse teenus). Kõigil sellistel juhtudel ei anta esitatud teavet kolmandatele osapooltele ja neid kasutatakse ainult teie teenistuse eesmärgil.

Eespool loetletud tegevustega seotud isiklike andmete tüübid varieeruvad sõltuvalt tegevusest. Taotletud teave võib sisaldada: (i) teie nime, (ii) e-posti aadressi ja nende jaoks, kes ostavad tooteid või teenuseid veebis, krediitkaarti ja arveldusteavet; ja (iii) teave oma sõprade identiteedi kohta.

Mõnede tegevuste puhul võivad CookApps paluda teil esitada ka muud isiklikku teavet, näiteks: i) teie vanus või sünniaeg; (ii) teie sugu; (iii) teie mängu- ja platvormieelistused; (iv) teie lemmik hinnapakkumisi, veebisaite, sõprade teavet ja fännilehti; ja (v) muu mänguga seotud teave (edaspidi "demograafiline teave"). Kui demograafilist teavet kogutakse tegevusele, mis nõuab ka isiklikku teavet, võib CookApps teie demograafilist teavet ühendada teie isikuandmetega.

Võite anda meile teise isiku e-posti aadressi, et kutsuda seda isikut teenistusse osalema. CookApps võib, kuid ei ole kohustatud seda teavet kasutama, et temaga ühendust võtta, et teenusega ühineda, ja kõikidel juhtudel teeb seda ainult teie selgesõnalise loaga.


Kogutud teabe kasutamine.

CookApps kasutab ainult teie poolt või teenindusplatvormilt kogutud isikuandmeid Teenuse kasutamiseks vastavalt teenindusplatvormide eeskirjadele ja tingimustele. CookApps ei rentida, ei üürida, ei anna laenu, ei müü, ei levitata ega levitata teie isiklikke andmeid vabatahtlikult kolmandatele isikutele.

CookApps võib kasutada teie e-posti aadressi või muud isiklikku teavet, et saata teile uudiskiri, turundus- või reklaammaterjalid või teenuseteated, mis ütlevad teile meie privaatsuseeskirjade värskenduste, hinnakujunduse muutmise, meie võrguteenuse või klienditeeninduse poliitika muudatuste ja muude seotud teenuste muudatused. CookApps ei avalda seda isiklikku teavet vabatahtlikult kolmandatele isikutele muul eesmärgil. Teave, mis on kogutud kas otse teie poolt või teenindusplatvormilt, kasutatakse ainult Teenuse kasutamisel. Näiteks võib meie sisemiste demograafiliste uuringute abil kasutada ülalnimetatud tegevuste kaudu kogutud isiklikke ja / või demograafilisi andmeid, et saaksime pidevalt täiustada teie poolt pakutavaid veebiteenuseid ja teenuseid, mis vastavad teie vajadustele paremini. Lisaks sellele

Olenemata sellest, millist meetodit me kasutame teabe kogumiseks ja olenemata sellest, kuidas me seda teavet kasutavad, kogume ainult teavet, mida peetakse vajalikuks oma veebipõhiste taotluste ja seaduslike ärieesmärkide täitmiseks, ning sellist teavet kolmandatele isikutele ei anta.

Vastavalt CookAppsi autoriõiguse ja intellektuaalse omandi poliitikale ja omal äranägemisel jätame endale õiguse eemaldada Teenusest kõik teie isiklikud andmed või sisu, kui me saame teate intellektuaalomandi rikkumise või muu kaebuse kohta.

Hoiatus Märkus teadetetahvlite kohta Pidage meeles, et kui saate oma isikuandmeid avalikes kohtades, näiteks meie teadetetahvlil, saab seda teavet koguda ja kasutada inimesed, keda te ei tea. Kuigi me püüame kaitsta neid, kes soovivad sellistes tegevustes osaleda, ei saa me tagada nende piirkondade postitatud teabe turvalisust ja privaatsust ning te tunnistate seda asjaolu.


Muu teie isikuandmete avalikustamine

Olenemata käesoleva privaatsuspoliitika muudest tingimustest, võime avaldada isikuandmeid heauskselt, et me peame seda seadusega tegema, sealhulgas, kuid mitte ainult, õiguskaitseasutustele või muudele riigiametnikele pettuse, intellektuaalomandi õiguste rikkumised või muu tegevus, mis on ebaseaduslik või võib sind või meid seaduslikult vastutusele võtta.

Lisaks sellele võib ühinemis-, omandamis-, ümberkorraldamis-, pankroti- või muu sarnase sündmuse korral anda kliendiinfo üle CookAppsi pärijale või määrata, kui seda lubab kohaldatav õigus ja seda tehakse.

Samuti võime jagada kogutud teavet meie teenusepakkujate kohta. Näiteks võime öelda, et konkreetse mängu pealkirja vaatajad on X% naised ja Y% mehed. Neid andmeid kasutatakse meie teenuse sisu ja reklaami kohandamiseks, et pakkuda meie külastajatele paremat kogemust. See võib aidata ka meie tooteid ja teenuseid meie klientide vajaduste rahuldamiseks kohandada.

Me võime saata oma veebibrauserisse otse või otse reklaamid, mida näete, kui külastate meie teenust. Kuid me võime lubada teistel ettevõtetel, mida nimetatakse kolmanda osapoole reklaamiserveriteks, teenindada meie teenistuses olevaid reklaame. Käesolev privaatsuspoliitikat ei kohaldata ja neid teisi ettevõtteid ei saa kontrollida. Kui soovite vältida kolmanda osapoole reklaamikeskuse teie arvutist küpsiste saatmist või lugemist, võtke meiega ühendust e-posti aadressil support@cookapps.com.


Teabe

esitamata jätmine Kui otsustate mitte taotleda isikuandmeid, ei pruugi teil olla võimalik kasutada paljusid Teenuse pakutavaid funktsioone.


Teabe kogumise passiivsed vahendid (küpsised, IP-aadressid jne).

Küpsised
Me võime teenuse kasutamisel kasutada küpsiseid. Küpsis on väike kogum andmete säilitamise, mida saidid sageli kasutaja arvutisse salvestavad. Küpsiseid kasutatakse tavaliselt kasutaja arvuti kiire tuvastamiseks ja kasutaja külastuse asjade "meeldejätmiseks". Näiteks võime küpsiseid kasutada, et jälgida teie eelistusi ning teie kasutajanime ja parooli. Küpsis sisalduv teave võib olla seotud teie isikuandmetega selleks otstarbeks. Saate küpsiseid keelata või oma brauserit seada, et teavitada teid, kui küpsised teie arvutisse saadetakse, kuigi see võib mõjutada teie võimet kasutada paljusid teenuse funktsioone.

IP-aadressid
Interneti-protokolli (IP) aadress on number, mida arvutid arvutite tuvastamiseks igal ajal Interneti-ühenduse loomiseks tuvastab. Kuigi me ei kogu IP-aadresse üldiselt, võime me teie IP-aadressi koguda ja seda kasutada, kui meie arvates on vajalik meie teenuse, veebisaitide, klientide või teiste kaitsmine.

Kui kasutate teenust, võime koguda ka muid unikaalseid numbreid, mis on seotud arvuti identiteediga võrgus.

Logifailid
Muu teave, mida CookApps võib passiivselt koguda, on logide kujul - failid, mis salvestavad veebisaidi tegevust, sealhulgas ka seda, kui palju konkreetsele veebisaidile leiab tulemusi (nn navigatsioonandmed). Need sissekanded luuakse anonüümselt ja võimaldavad meil koguda statistikat kasutajate sirvimisharjumuste kohta, hinnata kogu veebisaidi tegevust, jälgida huvi reklaamitud müügi vastu ja säilitada veebisaidi turvalisus. Samuti kasutame logifaili sisestatud sisemisi turundus- ja demograafilisi uuringuid, et saaksime pidevalt täiustada oma pakutavaid veebiteenuseid. Logifaile kasutatakse ainult sisemiselt ja neid võib kombineerida küpsiste abil kogutud andmetega, et aidata meil registreeritud kasutajate käitumismallide koondamist.


Privaatsuseeskirjad ja kolmandate osapoolte veebisaidid, lingid, reklaamid ja teenused

Pidage meeles, et kui kasutate meie teenust, võidakse teid suunata teistele saitidele, mis ei kuulu meie kontrolli alla ja mille eest me ei vastuta. Lisaks pakuvad kolmandad osapooled reklaame ja pakuvad Teile muid teenuseid ja teenuseid, mis võivad saada teie IP-aadressi või muud tehnoloogiat, nagu küpsised, veebimajakad ja muu sarnane. Teenuse kasutamisega nõustute kolmandate osapoolte sellise isikuandmete kasutamisega, mille suhtes kehtivad nende kolmandate isikute privaatsuspõhimõtted.


Kolmandate osapoolte ettevõtted võivad teie isiklikud andmed saada:Täpsema teabe saamiseks peaksite tutvuma nende kolmandate isikute privaatsuspoliitikaga.


Privaatsusõigused

Küsi infot privaatsuse kohta

Kui teil on küsimusi, kaebusi või kommentaare seoses käesoleva privaatsuseeskirja või meie teabe kogumise tavadega, võtke meie privaatsuseeskirjade administraatoriga ühendust aadressil support@cookapps.com

Alla 13-aastaste laste poliitika

Me ei võta teadlikult selliseid isiklikke andmeid nagu nime ja e-posti aadress alla 13-aastastest lastest. Aja jooksul võib meie Teenuse teatavad osad lubada kõigil kasutajatel (sh alla 13aastased lapsed) avalikustada piiratud hulgal isiklikke andmeid, nende vanus või vanemlik luba. Kui me õpime, et oleme kogunud alla 13-aastasest lapsest isikuandmeid, kustutame selle teabe nii kiiresti kui võimalik.

Me tunnustame laste privaatsuse tagamise tähtsust ja soovime vanematel regulaarselt kontrollida ja jälgida nende lastele veebitegevuste kasutamist.

Lapsed üle 13 aasta

Palume, et iga nende jurisdiktsiooni all olev alla täisealiseks saanud isik küsiks vanemate loast enne, kui esitate meile või kellelegi muu Interneti kaudu teavet.

Käesolevat privaatsuspoliitika


 
Huvitav
positiivseid hääli: 1  |  negatiivseid hääli: 1

Kirjuta kommentaar:

sulgija (70)
no kuulge... kui keegi kogub kellegi kohta mingeid andmeid ilma selle inimese teadmata või loata, ükskõik millisel eesmärgil, siis juba see on inimese privaatsuse rikkumine...
#1, 11.10.2018 - 10:26
*BYE*
12.10.2018 - 08:37
 

Päevikud: märgistused
märgistusi pole
Sissekannete arhiiv
© 2018 Rate.ee - all rights reserved.