Rate.ee on Eesti interneti suurim keskkond. See on sotsiaalne võrgustik, mis pakub sulle võimalust suhelda oma sõpradega ja tutvuda uute inimestega. Saidi kasutamiseks palun logi sisse või registreeri!
Kasutaja Hetked1 päevik

Nutitelefonid ja tahvelarvutid t-apavad!

MOBIILTELEFON JA TAHVELARVUTI ON VÕIMELINE TAPMA INIMEST, seda teeb neisse tulev tugev elektromagnetkiirgus! Te võite seda teemat ignoreerida või naeruks panna, aga ainult seni kuni teid tabab mõni imelik haigus või te hakkate tähele panema telefoni kaasasoleku või ligioleku mõjusid. Millalgi hakati sosistama, et mobiil tekitab vähki ja inimesed ei pane seda infot praegu miskiks kuni...nad ise ei haigestu, alles siis hakkavad mõtlema. Lihtsalt geniaalne, inimene maksab enda tapmise eest, nutitelefonid on ju väga kallid. Selliseid kummalisi surmasid, kui inimene ja noor inimene leitakse lihtsalt surnuna ja puudub väline põhjus, on järjest enam. Arvutis ja mobiiltelefonis 4G on ohtlik, 5G on aga sama, mis panna käsi mikrolaineahju!! Praegu surutakse nutikaid igat moodi peale, see on ka üks vahend, mille abil saab netipanka ja väga paljud kasutavad seda, kui hõlbust meetodit panga kasutamiseks, kuid tegelikkuses on see ka relv meie enda vastu ja me peaks sellega midagi ette võtma.
Mida sa saad teha enda kaitse jaoks praegu? ESITEKS: ÄRA MITTE KUNAGI KANNA TELEFONI RINNATASKUS SÜDAME KOHAL! Ära kanna telefoni ka kotis rinna kohal ehk telefon kotis ja õlal, laks on väiksem ehk, kui koti nahk on paksem, aga ikkagi. Ära hoia telefoni ja arvutit öösel sisselülitatuna! Ka päeval kodus aseta see endast nii kaugele, kui saad, võimalusel hoopis teise tuppa! Need on miinimumasjad, mida peame tegema, võimalusel loobu üldse kangemast kraamist 4G! Hoidu otsekontaktist telefoni ja arvutiga, ära hoia neid käes, KÕNELE AINULT LÄBI KÕLARI, ÄRA HOIA TELEFONI PEA LÄHEDUSES, tahvelarvuti aseta lauale või voodile, kui neid kasutad, samuti telefon, ära hoia neid käes! PEA NEID REEGLEID KOGU AEG MEELES, SEE VÕIB PÄÄSTA SU ELU! Ära lobise telefoniga niisama, kasuta seda ainult vajadusel või mingi kokkusaamise kokkuleppimiseks, kuid mitte selleks, et lobiseda, see lihtsalt tapab su, kui pead pikki kõnesid ja mitte läbi kõlari! Kooliealistele väiksematele lastele ärge üldse nutitelefoni muretsege, kui soovite, et nad oleks terved! Väga ohtlik on samuti Wifi, kaugloetavad arvestid, mikrolaineahjud ja muu kodutehnika. Vähihaigete arvu kasv laste ja täiskasvanute seas on põhjustatud just elektromagnetkiirgusest, LEVITAGE SEDA INFOT!
. . .

Märksõnad:

 
Huvitav
positiivseid hääli: 12  |  negatiivseid hääli: 0

Kirjuta kommentaar:

sulgija (70)
huvitav, miks ta arvab,et inimesed seda ei tea?
#4, 16.09.2018 - 11:40
Seda ei teata.
17.09.2018 - 15:01
lembit00 (65)
Lihtsam elada metsas vooluta...arst kaugemal....ja elektroonika samuti...
#3, 15.09.2018 - 20:50
Ma olen kiirguste suhtes ülitundlik. Mobiiltelefoni ostsin ma hilja, mitmeid aastaid hiljem kui teda kunagi minevikus kasutama hakati. Esimene oli motorola, juba väiksemat sorti sellel ajal, aga kiirgus oli sellel nii tugev, et pidin kogu aeg enesest eemal hoidma. Mind ei saadud pea kunagi telefoni teel kätte. See telefon oli 3 aastat, siis ostsin kahest poolest kokkukäiva Nokia. Selle kiirgust ei rääkides ega taskus olles ei tundnud, kestis 7 aastat. Nüüd kasutan 2 poolest kokkukäivat Samsung nuputelefoni, hulka aastaid juba. Samuti ei tunne mingit kiirgust, aga tööl olles, ega kodus taskus ei kanna. Neid nutitelefone, mida ma poes käes olen hoidnud, kõik vastikult kiirgavad, selliseid osta ei kavatse. Arvan, et miski toode võib leiduda, mille kiirgust ei tunne.Televiisori pult läbi aegade erinevatel televiisoritel samuti vastikult kiirgavad, nüüd 3,5 aastat olen kasutanud nutitelerit, selle juhtimine on puldiga, iga teatud aja tagant tuleb pult käest kaugemale panna, sest käsi muutub tuliseks. Mikrolainerahi, mis kunagi oli, see kiirgas veel hullemini, kui sisse lülitasid, tuli eemale hüpata. Õudusega vaatan neid teenindajaid kes töötava mikrouuni juures asuvad.
#2, 14.09.2018 - 16:15
Aitähh selle vastuse ja teabe eest ja juba on välja antud ka inimeste teavitamiseks leht www.kiirgusinfo.ee

Hoidke oma tervist, inimesed, sest kui haigestute, võib olla hilja!
16.09.2018 - 06:38
Kultti (39)
võib nii olla.
#1, 14.09.2018 - 14:46
 

© 2018 Rate.ee - all rights reserved.