Rate.ee on Eesti interneti suurim keskkond. See on sotsiaalne võrgustik, mis pakub sulle võimalust suhelda oma sõpradega ja tutvuda uute inimestega. Saidi kasutamiseks palun logi sisse või registreeri!
Kasutaja freakz0r päevik

SKORPION

24.oktoober- 22.november


ÜLDISELOOMUSTUS


Skorpioni märk tekitab inimestes kas hirmu või aukartust, kuna meenub tõeline skorpion. Sageli omistatakse neile juba legendaarseks muutunud kirge ja raevu. Väidetakse, et nad on juba oma märgi poolt varustatud julmusega, et nad ei saa sinna midagi parata. Saavad küll. Neil on hea enesekontroll ja neid pole sugugi lihtne ära tunda. Nendes silmades on tihti hüpnootiline sugestiivsus, näib, et ta tungib su hinge põhjani. Peale selle kuula, kuidas ta räägib. Iial ei räägi ta enesekriitiliselt või ennast tagaplaanile jätvalt. Skorpion on totaalne „ego“. Ta arvab teadvat kõige paremini, kes ta on ja kes ta pole, teiste arvamus ei lähe talle üldse korda. Sama kehtib enamiku maailma asjade kohta-tema teab kõige paremini, temal on alati õigus.


Skorpion püüab oma tundeid minimaalselt välja näidata, harva annab ta end ära punastamise või kulmukortsutusega, samuti kontrollib ta oma liigutusi, need on harva närvilised. On aga üks tüüp Skorpione, kes liiguvad ja räägivad eriti kiiresti ja kellel on avalad, sõbralikud maneerid. Sisemiselt on ta aga samasugune kui teised Skorpionid. See ei tähenda, et Skorpionid oleksid kõik lausa õelad ja pahatahtlikud. Nad pole aga ka just heasüdamikud ega naiivsed.


Ütle Skorpionile, et temas peitub mingi suur anne, mis ühel päeval avaldub. Ta ütleb, et jah, ta teab. Palu temalt mingit teenet ja ta ütleb lühidalt jah või ei. Kui oled tundlik, ära päri Skorpioni käest arvamust. Ta ütleb sulle pehmendamata jõhkrat tõtt (tema seisukohalt muidugi). Skorpion ei pehmenda oma tundeid ega arvesta teiste tunnetega, meelitused on talle loomuvastased. Kui ta aga ütleb sulle midagi meeldivat, mõtleb ta seda tõsiselt ja sa võid teda uskuda. Kuigi ta leiab harva kelleski peale iseenda midagi meeldivat. Ent kui ta tahab sind tõesti aidata, võib ta su teelt mägesid nihutada. Skorpion on kas väga ustav ja kindel liitlane või kade ja pahatahtlik vaenlane. Kui isegi viimane variant annab talle teatud respekti, teda hoidutakse avalikult võitlusse kutsumast. Üksikud, kes on julgenud seda, mäletavad kaua. Siiski on neis inimestes omamoodi meeldivust ja leebustki, tema puudutused võivad olla õrnad ja jahedad samahästi kui kõrvetavadki.


Tema märk annab talle mitu, millist teed minna: ta võib olla nõelav skorpion, kes torgib vihast teisi ja lõpuks iseennastki kasvõi surnuks ja seda nõelamise lõbust. Või kasutades oma tugevust targalt, jõuab väga kõrgele ja saavutab palju. Need on kotkad. See märgi all on sündinud kõige enam USA presidente. Esineb ka nende kahe märgi vahepealseid Skorpione, omaenda loomuse ohvreid, sisalikke. Nad ei oska kasutada neile nende märgi poolt antud võimu ja jõudu, et tõusta kõrgele ja midagi saavutada. Teiselt poolt pole nad ka võimelised ründama ja kätte maksma nagu nõelav Skorpion. Ta tõmbab pettunult ja kibestunult tagasi, suutmata midagi ette võtta ja lootes, et saatus teeb nende eest kõik ära. Nende torked on ohutud. Kuid pole kunagi hilja end käsile võtta. Ka sisalikust võib kotkas saada.


Tüüpiline kotkas ei tunne hirmu. Ta võib julgelt silma vaadata nii psüühilisele kui füüsilisele valule. Sedasorti Skorpion võib olla erakordselt ustav sõber ja teha peaaegu kõik oma lähedaste inimeste heaks. Nad võivad ohverdada oma elu, mõnikord lausa otsivad raskusi, et ennast proovile panna. Skorpion ei unusta talle osutatud teenet ja tasub kuninglikult. Samuti ei unusta ta ülekohut ja ebaõiglust, kuid siin on reageerimiseks mitu võimalust. Kotkas purustab vastase, nii, et sel kaob isu teda uuesti rünnata, seejärel jätab lüüasaanu rahule. Nõelav Skorpion ründab kohe, tõmbub tagasi ja ründab taas. Ta ei rahuldu ainult võiduga, ta peab vastase lõplikult hävitama. Mõõt mõõdu vastu pole tema jaoks küllaldane. Sisalik hoiab oma solvumist kaua endas, see võib muutuda isegi harjumuseks või maaniaks ja väljendub väikestes õelustes. Väljas poole pööratud variandid on sellega võrreldes paremad-kotkas unustab möödunu ja ka nõelav Skorpion, kui tegu on tehtud, viskab selle peast, tundes kerget piinlikust.


Skorpion on huvitatud religioonist, elu ja surma küsimustest, seksist ja vägivallast. Kuid ta võib olla ka kangelaslik, pühenduda perekonnale ja armastusele. Ta võib olla nii ingel kui saatan, igal juhul ta mõjub inimestele ja tekitab tahtmist tema teelt kaduda.


Ta on endas ülikindel, kuid tema ambitsioonid pole iial nähtavad. Ta ootab vaikselt šansse edu saavutamiseks, veendudes, et sobib sinna, kuhu püüdles. Kui ta tõesti tahab midagi, ei jää see kauaks unistuseks.


Skorpionile, kel on võime tunnetada elu ja surma küsimusi ning kõige halvemat inimese kehas ja vaimus, on suuri eeldusi saada arstiks. Mõistatused ja hinge diagnoosimine paeluvad teda, tal on harukordne tunnetusvõime. Mõnikord on nad pidevalt rahva keskel, kandes näol kontrolli ja reserveeritud maski, mille taga ta ootab oma tundi. Ükskõik kus ja kellena ta ei töötaks, ta ei talu konkurente ja püüab peatada.


Veel üks huvitav asi- igas perekonnas, kuhu sünnib Skorpion, sureb aasta jooksul enne või pärast seda keegi. See juhtub vähemalt 95 protsenti.SKORPION-MEES


Kui sa oled armunud Skorpion-mehesse ja sõna „kirg“ kohutab sind, siis pane jalga oma spordikingad ja pista jooksu, otsekui ajaks King-Kong sind taga. Siin pole juttu ainult armukirest, kuigi see võib olla peamine, vaid kirest kõiges: töös, poliitikas, sõpruses, usus, elus, surmas. Kui sa ei talu liiga tugevaid emotsioone, pole see mees kindlasti sinu jaoks. Sa võid selles kahelda kui oled näinud Skorpioni, kes näib nii rahulik ja kindel. Kuidas võib sellise enesekontrolliga inimene muutuda ohtlikuks? Pea meeles, see on ainult mask. Tema sisemuses hõõguvad kired, millega võib ennast põletada. Sa peaks teadma kui kaua põletushaavad valutavad. Nii et oled teadlik, mille peale sa välja lähed. Kui sulle on looduse poolt antud n.ö. tulekindel natuur, lase käia ja mängi lõhkeainega, siis võid leeki kontrollida ja see võimas tuli soojendab sind. Või kui sa ise oled kirgliku loomuga, kusjuures sinu tunded on nagu automaatregulaator, mis jahtub maha siis, kui tema omad muutuvad liiga kuumaks, on samuti kõik korras. Muidu aga hoia ennast eemale ja tegele Kaalude või Vähiga.


Need naised, kelle jaoks ta ei kujuta endast ohtu, peavad teda kas mehelikuks ja meeldivaks või kirglikuks ja raevukaks. Ei kumbagi ja mõlemat. See mees on võitmatu. Ta jäise maski taga on kuum aurukatel, mis pidevalt pulbitseb. Ta võib hoida kaant tugevasti peal, kuid kõvemad tõuked paiskavad selle minema. Kui asud ohutus kauguses, on isegi võluv vaadata, kuid ära tee midagi niisugust, mis põhjustaks selle purske. Temas on tohutult nii intelligentsi kui emotsioone. Skorpion on rohkem intelligentne- ta on sügavalt filosoofiline, teadlik eksistentsi sügavamatest avaldustest. Mõned Skorpionid võivad elada lausa spartalikku elu ja jätta ennast ilma kõikidest mõnudest, kuid üldiselt on selle märgi natuur seksuaalne. Normaalne Skorpion ümbritseb ennast luksusega. Ta nõuab täiuslikkust kõiges, loomulikult ka armastuses, viimases veel kõige enam. Armulood ei hirmuta teda kunagi, need on tal veres. Kui sulle näibki, et mõni Skorpion on külm, ebasarmikas ja kogenematu, siis küsi tema naiselt. Ja kui viimane sind kuupeale ei saada, siis kuuled kui „külm“ ta on.


Skorpion-meestel on ohtlik temperament, nende torge haavab rängalt. Talle mitte ainult meeldib vaid peab võitma. Midagi temas, otsekui sureb kui ta veidigi kaotab. Nagu teisigi tundeid, suudab ta ka oma pettumust hästi varjata. Kui on põhjust hoiduda lähematest suhetest, võib ta ka armastuses näida täiesti ükskõikne. Ta võib tüdrukut julmalt piinata, enne kui midagi otsustab. Tõsi ,on Skorpion- mehi, kes teevad sulle põlvitades reputatsioone peab olema laitmatu, oma erootilisele loomusele vaatama ei meeldi talle odavus. Ka kardab ta muutuda naeruväärseks.


Igal Skorpionil on omaenda seadused ja teda ei huvita teiste arvamus. Talle meeldib olla lugupeetud, soliidne kodanik, kuid kui see läheb vastuollu mõne tema idee või tahtmisega, ei kõhkle ta kaua. Mitte ükski tema tehtud otsus pole tehtud teiste mõjul, isegi mitte armsama mõjul. Kuid sellel iseteadvusel on oma võlu, ka ausus ja vaprus on suhteliselt halvad omadused, kas pole nii? On elamus jälgida, kuidas Skorpion-mees tegutseb hädaohu korral- sel ajal, kui teised virisevad, rabelevad ja pabistavad, on tema jõuline ja julge. Ta ei lasku iialgi hädaldamisse ja enesehaletsusse.


Skorpion armastab mõistatusi ja ta peab need iga hinna eest lahendama. Kuigi naiselik mõistatuslikkus on iga naise kaitse ja võlu, võib ennast tema ees tunda otsekui alasti.


Tal on igas asjas kõrge standard ja ta ei vali sõpru hooletult. Ta on suhteliselt harv meeste liik, kes võib üle voolata vaimukusest, omades seejuures sügava tunnetusega natuuri ja tohutut tugevust ning on seejuures võimeline olema õrn ja tähelepanelik. On`s veel midagi soovida? Andestusvõimet? Ettevaatust? Aga nende puudumisest oled teadlik. Ta võib mõnikord olla julm ja sadistlik, solvates sind kogu seltskonna ees. See on muide üks tema lemmiknaljadest. Hiljem, kahekesi olles võib ta sulle oma tõelise motiivi paljastada. Kui ta sind enne abiellumist mõnikord piinab, ära iial ütle talle, mis sulle haiget teeb, muidu kordab ta seda kindlasti. Ära küsi tema käest, mida ta arvab sinu uuest kleidist või soengust, saad kuulda ebameeldivat tõtt. Kuid kas pole see parem kui mittemidagiütlev kompliment teiselt? Kui ta muutub armukadedaks, ole väga ettevaatlik- ta võib pursata kui Vesuuv. Aitab paljast ettekujutlusest, kui sa annad aga talle selleks tõepoolest põhjust, pead sa küll väga julge naine olema. Oma armukadedus pane aga kohe luku-taha. Ei pisarad ega etteheited liiguta teda. Teed ainult endale kahju. Aga pea meeles, kui ta sind tõeliselt armastab, on ta piisavalt tugev, seismaks vastu teiste naiste võludele. Skorpion-mees ei lase endale iialgi naise poolt dikteerida. Kui selle vastu eksid, saad õppetunni, mida mäletad elu lõpuni. Pead tegutsema äärmise takti ja osavusega, et midagi saavutada. See mees on naise vastu, keda armastab, õrn, tähelepanelik, kirglik armastaja, selline, kellest enamik naisi on ainult lugenud või unistanud. Kui ta on haaratud tõelisest kirest sinu vastu, siis vaevalt suudad vastu seista. Tema magnetism on peaaegu kombatav. Aga kõrvetada saad ainult siis, kui oled väga tundlik. Vapper naine lendab koos oma kotkaga kõrgustesse ja näeb seda mida ei kellegi teisega koos.SKORPION-NAINE


Skorpion-naisel on sügavalt müstiline ilu. Ta on magnetiline, uhke ja julge. Tal on ainult üks salajane häiritus, et ta pole sündinud mehena. See ei tähenda, et ta oleks poiss-tüdruk või näitaks teadlikult oma suhtumist välja. Ta peidab seda kõigi, ka iseenda eest, see on tema sügav sisemine saladus- olla mees. Skorpion-naised tunnevad sisemist põlastust sookaaslaste vastu, kes anduvad täiesti kallima, ema ja naise rollile. Ka kontrollib Skorpion-naine oma soovi iga hinna eest domineerida. Ta teeb au naise eneseteostusele, viies seda läbi palju peenemalt kui maskuliine Jäära, Lõvi või Amburi naine. Vähemalt võrgutamiskunstis teeb ta seda kindlasti. Vastupidi Marsi naistele valitseb ta oma jõulist tegutsemisiha ja võlub meest oma olekuga, eksootilise parfüümiga jne. , mitte agressiivse enesekindluse ja bravuuriga. Mõni tüdruk riputab ennast sulle kaela või kuulutab oma armastust katuseharjalt. Skorpion-tüdruk liigub sinu poole aeglaselt, ajab oma asju osavalt.


Ta võib olla võrgutav kui Mata Hari. Ära looda, et saad teda jalust niita või et ta kunagi vaatab sulle otsa täis pimedat vaimustust ja alluvust. Pealegi näeb ta su hinge põhja. Sosista talle midagi romantilist, mis mõnele teisele naisele avaldab tohutut mõju, ta heidab sulle vaid läbitungiva pilgu ja jõuab su tõeliste kavatsuste jälile. See naine on röntgeniaparaat, ta ei flirdi. Sa lihtsalt raiskad oma aega ja võid teda solvata, mis pole just eriti tervislik. See naine võib oma tõelist olemust peita naeratuse, leebuse taha, kuid ei maksa ennast sellest petta lasta. Võid kindel olla, et isegi loodus ei suuda nii möllata kui Skorpion-naine, kes on kaotanud kontrolli oma tunnete üle. Ta võib vihata ja armastada meeletu jõuga. Ta võib möirata, kui metsloom ja sosistada nagu turteltuvi. Skorpion-naine valdab musta maagiat, nii et mõnikord võib ta tunduda nõiana. Ta võib tulevikku ette näha sama hästi kui sinu sissegi. Kui sa ei löö kartma, siis jää tema kõrvale ja saad teada elu ja surma saladusi. Pea meeles, et iialgi ei andesta ta mehele nõrkust. Ta tahab, et mees oleks temast üle ja ta võiks tema üle uhkust tunda, kuid kes seejuures ei püüa purustada tema sisemist individuaalsust. Mehel peab olema kõrge intelligents ja tugevus filosoofilistes asjades.


Tema mõjul võtab mees ennast kokku ja tõuseb kõrgemale kui enne Skorpioniga tutvumist. Kui oled võitnud tema tähelepanu, võid olla kindel, et sa pole tavaline mees. Ja võid kindel olla, et kui tema armastab, on see midagi niisugust, mida sa pole varem läbi elanud. Sõna „kirg“ on õigem kasutada, kuigi see võib olla peidetud ükskõikse oleku taha. Meessugu seob seda sõna tavaliselt ainult armastusega, kuid naise puhul kehtib see hoopis laiemalt. Ta pole kunagi ainult kergelt huvitatud ja ükskõikne. Ta kas on jumaldab midagi või vihkab, olgu see mis tahes. Kui pole võimalik valida ainult nende kahe vääratuse vahel, ignoreerib ta lihtsalt kõike, olles külm kui jää. Väliselt võib ta jääda puutumatuks igasugustest emotsionaalsetest tormidest. Kui sulle öeldakse, et niisugune naine peksis hiljuti vihahoos puruks kalli serviisi, ei suuda sa seda kuidagi uskuda.


Tal on palju voorusi ja võib arvata, et vigugi pole vähem, kuid püüa mõelda tema headele omadustele.


Tüüpiline Skorpion-naine tuleb igast seiklusest välja tugeva ja puhtana. Kui ta võtab midagi oma sisemise sunni mõjul ette, siis ükskõik, mis ka ei juhtuks, ta tõuseb üles nagu fööniks tuhast. Ta saab juurde elukogemusi ja julgust.


Talle meeldib teada teiste saladusi, kuid harva avaldab ta omasid. Temas on alati üks nurgake, mida ei avalda kellelegi.


Skorpion-naine on tõeliselt ustav neile, keda ta peab tugevaks ja kes on selle ära teeninud. Nõrku ei pea ta isegi pilgu vääriliseks. Ta võib näida kõrgi kõrvalseisjana ja tavaliselt on ka, kuna tal on range kastisüsteem. Väärilistele sõpradele jääb ta aga truuks elu lõpuni.


Skorpion-naine ei pea kõige tähtsamaks ametliku abielunaise seisundit. Kui ta sind armastab, kuid asjaolud ei võimalda abielu, siis vilistab ta seltskondlikule arvamusele, mingid mängureeglid ei takista tal oma teed minemast. Ta ei arvesta mingeid seadusi peale isiklike, samal ajal aga tunnetab sõnu „surmani koos“ hoopis enam kui mõni uhke pruut, kes seda mehhaaniliselt kõneleb.


Vaatamata tugevale egole, laseb Skorpion-naine sul olla boss. Ta ei suru ennast iga hinna eest peale, väärilist meest ta abistab tema eesmärgi saavutamisel. Mis ta sinust ka parasjagu ei arvaks, iial ei naeruväärista ta sind avalikkuse ees. Ta tahab, et sa tõuseksid nii kõrgele, kui oled võimeline, sinu toetamiseks rakendab ta kõiki oma andeid. Ära ainult valmista talle pettumust, mille all kannatad eelkõige ise.


Skorpion-naised armastavad oma kodu, see on puhas ja korras, maitsekas. Talle meeldib kevadise suurpuhastuse ajal tuhnida nurkades ja leida ammu unustatud asju ja vaata ette, et ta ei leiaks võõrast lõhnastatud taskurätti. Ta on väga kahtlustav ka põhjuseta, nii et võid ette kujutada, mis juhtub siis, kui ta leiab mingi pidepunkti. Samal ajal ei talu ta ise mingit usutlemist ega kahtlustamist. Lisaks on asju, mida ta sulle iial ei avalda. Sa pead sellega leppima. Ta on hiilgav naine mehele, kes tõesti tahab elus midagi saavutada, ta aitab sind igati ja sa võid tema arvamust usaldada. Mis puutub rahasse, siis käitub ta küllalt vastuoluliselt. Ta võib koguda raha ihnsalt ja hoolega, et seda samas ekstravagantselt pillata. Ükskõik, kas tal seda on või ei, ta naudib raha. Ta ei talu viletsust ja häbiväärset olukorda.

Kui tema suured ambitsioonid ja tahtmised ületavad tema reaalsed võimalused või ta ei saa neid teostada soovitud piires, võib ta muutuda sisalikuks- s.t. koguda endasse kibestumist ja pettumust, väliselt leppides oma saatusega, koguni näidates, et ta seda just tahabki, kuid võimaluse korral salvab kadedalt.


Üks halb joon on nii mees kui naisskorpionil- nad keelduvad nägemast ühtegi teist seisukohta peale enda oma, eriti kui nende emotsioonid on tasakaalust väljas.


Tema loomulik huvi vastassoo suhtes, olgugi platooniline, annab sulle põhjust armukadeduseks. Ta võib proovida oma mõju iga mehe peal , mõtlemata midagi tõsist. Ta tahab igal juhul olla võitja ja viimane sõna peab jääma talle. Kui ta tunneb, et talle on ülekohut tehtud, põrutab ta kahekordselt tagasi.


Skorpion-naine võib su mõnikord uputada oma elamiskire lainetesse, kuid tema tegevus on kaine ja tema mõistus on heaks parveks. Tõsi, ta on veidi ohtlik, kuid külgetõmbav. 
Huvitav
positiivseid hääli: 5  |  negatiivseid hääli: 0

Kirjuta kommentaar:

:)
#3, 12.09.2018 - 15:57
Merkalala (24)
#2, 12.09.2018 - 10:49
sulgija (70)
et see skorpion sulle p.... kargaks...
#1, 12.09.2018 - 00:21
 

© 2019 Rate.ee - all rights reserved.