Rate.ee on Eesti interneti suurim keskkond. See on sotsiaalne võrgustik, mis pakub sulle võimalust suhelda oma sõpradega ja tutvuda uute inimestega. Saidi kasutamiseks palun logi sisse või registreeri!
Kasutaja harri24 päevik

Igaühe jaoks on kusagil keegi.

 Igaühe jaoks on kusagil keegi. Ilus mõte, aga see ei vasta tegelikkusele. Miks kooselu lahku läheb? Kui iseloomu tüübid klapivad, siis ilmselt selle pärast, et ei tehta piisavalt tööd suhte kallal kogu kooselu jooksul. Kui üks osapooltest ei tea mida tähendab truudus, siis lahkuminek on möödapääsmatu. Kõrvalhüppeid tehakse teadlikult. Lahkuminek on loomulik ka, kui üks osapooltest on alkoholi sõltlane, eelistab elukaaslasele joomase peaga jauramist. On ka teatud iseloomutüüp, kellega kooselu lõpp toimub küll hiljem, aga see on möödapääsmatu. Isik, kes arvab, et minuga võrdväärset kedagi pole ja siis parim viis on teise ja kõikide teiste mahategemine. Seda tehakse pidevalt. Kui tunnete et olete samas situatsioonis, siis peaksite teadma, ükskõik kuidas te suhet koos ka hoida ei püüaks, lõpp on möödapääsmatu. Hiljem leiate kui hea on kui miski pole enam valesti. Teile jääb lohutuseks vaid see, et kui tema kaotab aastatega oma hea välimuse, ei taha temaga mitte keegi tegemist teha, sest selles inimeses pole midagi, millega tegemist teha. Nüüd uuesti, õnneks tööalaselt ja vähe on mul kokkupuudet taolise isikutüübiga. Eneses heal arvamusel olemine, läheb pöördesse kui talle midagi öelda, tema puuduliku tegemiste kohta, sest need tegelikkuses sellised on, siis parim viis on teise mahategemine väljamõeldistega. Kui seda teeb karjudes, siis kujutate kõrvaltvaatajana ette olukorda. Pole olemas vastikumat isikut. Aastatega olen muutunud otsekoheseks, alati ütlen, teil ei ole minuga midagi tegemist, hoia eemale. Loogiline, et ta elab üksinda. Sellist iseloomutüüpi ei saa inimene ise muuta, nii et igaühe jaoks on kusagil keegi on vaid illustratsioon, mis ei eksisteeri tänapäeva vabas ühiskonnas.


 
Huvitav
positiivseid hääli: 20  |  negatiivseid hääli: 0

Kirjuta kommentaar:

Väga õigesti kirjutataud .
#4, 16.07.2018 - 15:00
aave (58)
Väga tõene tähelepanek aga on ka selliseid juhuseid ,et varem või hiljem leiad ülesse ka selle ühe ,õige ja ainsa.Lootus sureb viimasena.
#3, 12.07.2018 - 09:30
emlas (59)
Kindlasti on igaühele kuskil keegi. Selle kellegi peab vaid üles leidma, mitte silmade vaid südamega. See on väga raske....kahjuks võib ka lootusetu tunduda.
#2, 11.07.2018 - 12:38
etsivaah (63)
Tead, kindlasti on kuskil keegi, kellest tunned, et ta on loodud just sinu jaoks, ainult teda leida on raske kui mitte võimatu..
#1, 11.07.2018 - 00:36
 

© 2018 Rate.ee - all rights reserved.