Rate.ee on Eesti interneti suurim keskkond. See on sotsiaalne võrgustik, mis pakub sulle võimalust suhelda oma sõpradega ja tutvuda uute inimestega. Saidi kasutamiseks palun logi sisse või registreeri!
Kasutaja LillelineSokk- päevik

Mõtetest toibumine.

Alatihti mõtlen, kuhu viib mu tee mõtetes..
Kas mu aju üldse puhkab kunagi? Kas see kunagi tühjaks ei lähe mõtetest?
Tihti mu mõtted koosnevad teatud isikutest või mälestustest või üldse unistustest. Aga siiski kõige rohkem teatud inimesest. Ja sellest mõttest on raske loobuda. Aeg on näidanud, mida ma inimesest arvan & tunnen ta vastu. Aga selle kõige vastu on raske võidelda ja näidata, mis mu hinges toimub.
Tihti hoian oma mured ja mõtted endas. Ma ei näita välja, et mind painab miski. Ja ega ma ei mõtle ka, et räägiks kellegiga millestki või enda murest, sest ma tean, et mind ei kuulataks ega aitaks kuidagi. Kuid see teeb haiget mulle. Ilmselgelt on raske tulla toime selle kõigega, mis mu hinge sees valutab. Kuid selle valu ma leevendan tihti laulmisega.
Laulmine on üks mu lemmikuid tegevusi. Eriti kui on tegu hispaania keelsete lugudega.
Need on need lood, mis tõstavad mu tuju ja toovad jälle mu energia tagasi.
Kui vaid kõik mu ümber oleks Hispaania, siis oleks mu elu natuke rohkem tervem ja Imelist hinnangut täis.
Seejuures tänan, et ma olen enda ellu leidnud sellise riigi nagu Hispaania ja selle keele, mis paneb vähemalt mind kuidagi paremini/hästi tundma.
 
Huvitav
positiivseid hääli: 4  |  negatiivseid hääli: 0

Kirjuta kommentaar:

MATI25 (40)
Jah, ka mina olin kunagi kinnine inimene, kõik mõtted ja arvamused hoitsin endas kinni, seda kuniks mu sõber vihastas mind ja ma endast kõik välja viskasin sõimates, siis sain aru, kui hea on olla otsekohene ja konkreetne inimene, seda väikse aga'ga, et mõnedele ei meeldi minu arvamus asjadest... küll aga see on nende probleem!
#3, 21.04.2017 - 09:28
sulgija (70)
jäta mõtlemine...hakka tunnetama
#2, 21.04.2017 - 09:03
kayry (67)
mõtlemine on elus olemine,kui lõpeb mõte,siis on kõik läbi,...mõtetes on elu kulg,mõtteid mõtled üksi ,aga jagada tahad neid erinevatega,kõik mõtted ei kõlba kõigile,igal mõttel on oma tasand ja oma kuulaja,kellega sa mida jagad.Inimene on kord selline olend,kes sees osas teeb oma kindlad valikud ja otsused.Ja süda annab märku vajadusest kõige sügavamate tunnete jagamiseks...neid ei saa jagada väga suvalistega jne ....See on hea teema...muidugi ,aga head mõtlemist...ikka edasi.
#1, 20.04.2017 - 21:52
 

© 2018 Rate.ee - all rights reserved.