Rate.ee on Eesti interneti suurim keskkond. See on sotsiaalne võrgustik, mis pakub sulle võimalust suhelda oma sõpradega ja tutvuda uute inimestega. Saidi kasutamiseks palun logi sisse või registreeri!
Kasutaja d4ncestyle päevik

Naistele meestest-

30 REEGLIT NAISTELE: 1. Õpi kasutama WC potikaant! Sa oled juba suur tüdruk. Kui see on üles jäänud pane see alla. Meil on tarvis, et see oleks üleval, kui sul on tarvis, et see oleks all siis pane ta alla - meie ju ei vingu selle üle, et sina ta alla jätad?
2. mõnikord me ei mõtle sinust. Ela sellega!
3. Pühapäeva Sport. See on nagu täiskuu või lipsude vahetamine. Las sel olla!
4. Ära lõika oma juukseid. Kunagi. Pikad juuksed on alati atraktiivsemad, kui lühikesed. Üks suur põhjus miks poisid ei taha abielluda on see, et abielunaised lõikavad alati oma juuksed lühikeseks ja siis selleks ajaks oled sa juba temaga lõplikult seotud.
5. Shopping ei ole sport. Ja me ei hakka kunagi sellest ka nii mõtlema.
6. Nutmine on väljapressimine.
7. Küsi mida sa tahad. Et sulle oleks selge:Kaudsetest vihjetest pole abi, otsestes vihjetest pole abi,ilmsetest vihjetest pole abi!Lihtsalt ütle mida sa tahad!
8. Me ei pea meeles kuupäevi. Märgi sünnipäevad ja tähtpäevad kalendrisse. Ja tuleta meile neid eelnevalt korduvalt meelde.
9. Enamus meestel on ainult 3 paari kingi (kindlasti mitte rohkem). Mis küll paneb sind arvama, et mees suudab nende seast valikut teha (v.a.et ei võta neid mis on määrdunud) ja valida välja sellised, mis sinu kleidiga sobiks??
10. Ja ja Ei on VÄGA head vastused peaaegu igale küsimusele.
11. Tule meie juurde ainult selliste probleemidega milles me saame sind aidata. Seda me teeme. Kaastunnet pakuvad sulle sinu sõbrannad.
12. 17 kuud kestev peavalu on probleem. Mine arsti juurde.
13. Kõik mida me oleme öelnud 6 kuud tagasi seda ei tohi kasutada meie vastu tüli käigus. Kõik öeldu muutub nulliks ja seda eitatakse pärast 7 päeva möödumist.
14. Kui sa arvad, et sa oled paks - siis sa ka arvatavasti oled. Ära seda meilt küsi. Me keeldume vastamast.
15. Kui me ütleme midagi sellist mida on võimalik mõista kahte moodi ja üks neist teeks sind kurvaks ja vihaseks - siis me mõtlesime seda teist moodi!
16. Sa võid meil kas midagi paluda või öelda meile kuidas sa tahad, et me seda teeksime! Aga mitte mõlemat korraga! Kui sa juba ise tead kõige paremini kuidas seda teha siis tee seda ise!!!
17. Kui võimalik siis ürita öelda kõik mis sul öelda on reklaamipausi ajal!
18. Chirstopher Columbus ei vajanud juhendeid - samuti ei vaja meie!
19. Meie mehed näeme ainult 16 värvi - nagu Windowsi algseades on!Virsik näiteks on puuvili mitte värv! Kõrvits on samuti juurvili! Ja me isegi ei tea mis on helehall!!!
20. Kui miski asi sügeleb siis tuleb seda kratsida. Meie teeme seda!
21. Me ei ole mõtete lugejad ja me ka ei saa selleks kunagi. Ja see, et me seda ei oska ei ole mingi tõestust sellest, et me ei hooliks sinust!
22. Kui me küsime, et mis on valesti ja sa vastad, et midagi, siis me ka käitume nii, nagu midagi ei ole valesti. Me teame ,et sa valetad aga pole mõtet edasi rabeleda.
23. Kui sa küsid midagi millele sa vastus ei taha - siis oota sellist vastu mida sa kuulda ei tahaks.
24. Kui me peame minema kuhugi siis kõik mida sa selga tahad panna sobib hästi. Tõesti!
25. Sul on piisavalt riideid.
26. Sul on liiga palju kingi.
27. Välismaised filmid on parem jätta neile kes on välismaalased.
28. Õlu meie jaoks sama erutav kui sinu jaoks käekotid.
29. Tänan, et sa seda lugesid. Jah ma tean, et ma pean täna diivanil magama aga tead ega meil selle vastu ka midagi pole - see on nagu telkimine!
30. Mees on vormis - sest ka ring on vorm!


 
Huvitav
positiivseid hääli: 5  |  negatiivseid hääli: 0

Kirjuta kommentaar:

 

Kasutaja
Päevikud: märgistused
märgistusi pole
Sissekannete arhiiv
© 2019 Rate.ee - all rights reserved.