Rate.ee on Eesti interneti suurim keskkond. See on sotsiaalne võrgustik, mis pakub sulle võimalust suhelda oma sõpradega ja tutvuda uute inimestega. Saidi kasutamiseks palun logi sisse või registreeri!
Kasutaja KRUVI007 päevik

Mida räägib tähtkuju tema suudlustest?

Jäär

Jäära tähtkujus sündinud inimeste suudlused on täis kirge. Nende iharad suudlused on nauditavad, kuid lühikesevõitu.

Sõnn

Selle tähemärgi all sündinud jagavad suudlusi, mis on soojad, siirad ja südamlikud, kuid vahel need muudkui kestavad ja kestavad.

Kaksikud

Kaksikutel on kombeks teha naljakaid tähelepanekuid, mistõttu katkestavad nende suudluseid naeruturtsatused.

Vähk

Vähi tähtkuju esindajate suudlused on soojad, täis kiindumust ja armastust, nii et sa ei taha neid kunagi käest lasta.

Lõvi

Nende suudlused on metsikud, siirad ja sundimatud. Vahel võivad nad suudlemisel käiku lasta ka hambad ja küüned. Lisaks soovivad Lõvid enda esinemise eest tunnustatud saada.

Neitsi

Neitsi tähtkujus sündinute suudlused on korralikud, puhtad ja nii õrnad, et armastaja märkab neid alles, kui need lõpule jõuavad. Kuid mõni lausa jumaldab Neitsi suudlusi.

Kaalud

Kaalud on tavaliselt liiga hõivatud enda hingeõhu pärast muretsemisega, enne kui suudlemiseks läheb. Nende suudlused kestavad tavaliselt vaid viivu.

Skorpion

Neil on alati kiire ja nad kipuvad suudluseid vahele jätma, et sellele järgnev tegevus kohe käsile võtta. Suudlemisse Skorpionid ei usu.

Ambur

Selle tähemärgi all sündinute suudlused suudavad üllatada. Nende impulsiivsetest ja spontaansetest suudlustest ei saa kunagi küllalt.

Kaljukits

Kaljukitse tähtkuju esindajat suudeldes mõistad koheselt, kuidas nende intensiivsus pärast stressirohket päeva ülimalt vabastavalt mõjub.

Veevalaja

Veevalajad kipuvad avatud silmadega suudlema. Nende hullumeelsed suudlused on märjad, kuid meeldivad.

Kalad

Kalade tähemärgi all sündinud inimeste pikad suudlused kätkevad endas unistamist, romantilisust, kirglikkust ja pühendumust.
 
Huvitav
positiivseid hääli: 2  |  negatiivseid hääli: 0

Kirjuta kommentaar:

KRUVI007 (27)
palun siis kommentaare ka,et kas on see tõsi mis siin kirjas?
#1, 10.08.2011 - 20:25
 

Kasutaja
Päevikud: märgistused
märgistusi pole
© 2019 Rate.ee - all rights reserved.