Rate.ee on Eesti interneti suurim keskkond. See on sotsiaalne võrgustik, mis pakub sulle võimalust suhelda oma sõpradega ja tutvuda uute inimestega. Saidi kasutamiseks palun logi sisse või registreeri!
Kasutaja Virge18 päevik

7 asja mis rikuvad su esimese kohtamise

Nõude vale kasutus. Kui sa lähed kallisse restorani, siis peaks sul natukenegi aimu olema, kuidas erinevaid kahvleid-nuge kasutada. Või kuidas veinipokaali käes hoida. Kui sa seda ikkagi ei oska, siis püüa vähemalt kellegi teise pealt piiluda.

Söömisharjumused. Ära lurista ja ära tee oma nägu söögiga kokku.

Täis suuga rääkimine. See pole ainult ebaviisakas, vaid sa võid ka oma kohtingukaaslasele midagi peale sülitada. Ja kui sa täis suuga räägid, siis on sinu jutust raske aru saada.

Pidev tualetis käimine. See on veidi ebaviisakas, kui sa jätad oma kohtingupartneri tihti üksi.

Telefoniga rääkimine. Oma sõpradega telefoniteel rääkimine (isegi SMSi saatmine) solvab sinu kohtingukaaslast. Kas sa ei saa mõneks tunniks ainult ühele inimesele keskenduda?

Ebaviisakas söögitellimine. Mees peaks kõigepealt naisele tellima ja siis endale. Muidugi ei tohi sa rääkida teenindajaga ebaviisakalt ega üleolevalt.

Riskantne toiduvalik. Esimesel kohtamisel peaksid sa toiduvalikus (ja söögikohas) kindla peale välja minema. Mis siis, kui sulle tellitud toit ei meeldi ja sa selle alles jätad? Või sa ei oska seda õigel moel süüa?


Märksõnad:

 
Huvitav
positiivseid hääli: 4  |  negatiivseid hääli: 0

Kirjuta kommentaar:

NDW2011 (31)
Julm , aga tõsi ?
#2, 05.08.2011 - 17:53
Hea:P
#1, 12.05.2011 - 09:18
 

Kasutaja
Päevikud: märgistused
Sissekannete arhiiv
© 2018 Rate.ee - all rights reserved.