Rate.ee on Eesti interneti suurim keskkond. See on sotsiaalne võrgustik, mis pakub sulle võimalust suhelda oma sõpradega ja tutvuda uute inimestega. Saidi kasutamiseks palun logi sisse või registreeri!
Kasutaja roosapanter16 päevik

Sõnn on põikpäine, ettevaatlik, kohati introvertne, materialistlik, stabiilne ja töökas.

Nende tohutu praktilisuse kõrval võtab võimust ka armastus mugavuse vastu, mis muutub tihti laiskuseks. Sõnnid armastavad materiaalset heaolu ja teevad kõik, et ühel hetkel mõnusalt loorberitel puhata. Selleks on nad aga valmis endast kõik andma ja kasvõi terve elu tööd rügama, et mingil hetkel rahulikult puhata saaks. Nad himustavad raha ja rikkust ja nad oskavad raha teha. Enamasti on nad ise ettevõtjad, mitte ei tööta kellegi alluvuses.

Sõnn on ettearvamatu ja iial ei tea mida ta järgmiseks öelda või teha võib. Ta ärritub imelike asjade üle ja tema vihahood panevad põranda värisema, õnneks mööduvad need kiiresti. Nad võivad vihahoos öelda uskumatult õelaid asju, ise need mõne aja pärast unustades. Sõnn on kord imeliselt hea, kord vastikult õel. Sõnnil on omadus teha pidevalt ebadiskreetseid märkusi. Ta on omapärase iseloomuga ja ka välimus võib tihti olla selline, kus mingi joon hakkab eriliselt silma- suur nina, suured kõrvad, jõulised huuled jne. Sõnn on küllaltki kokkuhoidlik ja praktiline, samas priiskab ta kohati üleliia. Vastuoluline tegelane see Sõnn...

Erinevalt jäärast on sõnnil ka püsivust. Sõnn on hoolas ja ei jäta ühtki tööd pooleli, vaid alati lõpetab pooleliolevad asjad. Kahjuks on sõnn tihti kaasinimeste vastu hoolimatu, sest ta ei salli oma tugeva iseloomu ja ego tõttu vasturääkimist. Sõnniga on mõttetu vaielda, sest ta arvab alati, et temal ainsana on õigus.

Sõnnid armastavad hästi süüa ja juua ning lõbusast seltskonnast ei ütle nad eales ära. Neile meeldib suhelda kuulsate inimestega. Sõnnid on viisakad ja tähelepanelikud, aga võivad oma jonnakuse ja kapriissuse tõttu teha pisiasjadest suure tüli. Sõnn on väga jonnakas ja ei anna kunagi alla. Tihti on sõnn närviline. Oma eesmärkide realiseerimiseks vajab sõnn rahu ja vaikust. Talle tuleb anda aega omaette olemiseks.

Igapäevaelus on sõnn avatud, ta eelistab suhtlemist intellektuaalsel tasandil ja eelkõige hindab inimestes tarkust ja teadmisi. Sõnn püüdleb avaruse ja mitmekülgsuse poole, talle meeldib õppida ja ennast arendada. Uued teadmised on talle nagu kont koerale. Sõnnil on tihti palju hobisid ja ta tegeleb mitme asjaga korraga. Tihti tundub talle, et ta ei anna endast piisavalt palju ja ta seab endale väga kõrged nõudmised. Kõrged nõudmised seab ta ka teistele.
Sõnn on vägagi sensitiivne ja tal võivad olla igasugused raviomadused. Oma käed sulle peale pannes võib ta teha palju tervendavat.

Sõnn on väga erootiline ja vajab enda ümber armastust. Ta vajab enda ümber ka sõpru. Sõbrad on sõnni elus asendamatud.

Armastuses on sõnn tuline ja väljendab oma tundeid kogu hinge ja kehaga. Abielu puhul on sõnn alguses väga idealistlik, hiljem aga hakkab oma fantaasia tõttu kujutama partneris ette igasuguseid puudusi. Sõnn ei kannata puudusi ja ta hindab korda. Ta tahab, et kõik oleks alati koristatud ja pestud, aga ise kipub olema nõnda laisk, et jätab oma sokid mõnikord kasvõi söögilaua peale. Sõnnil tulevad koristushood äkki ja harva. Kui ta koristama hakkab, koristab ta kõik säravalt puhtaks.

Sõnnid armastavad kunsti ja arhitektuuri. Nad on sageli head modelleerijad, dekoraatorid, rätsepad ja kokad. Sõnnid on täpsed ja konkreetsed ja neid võib igasuguste plaanide koostamisel usaldada.

Sõnnist naised on veetlevad, kenad ja omapärased. Nad on naiselikud ja kütkestavad. Neil on nõrkus ilusate asjade järele ja neile meeldib nautida head sööki ja jooki. Tihti laostavad nad oma austajad. Sõnn on armukade ja mõnikord kättemaksuhimuline.

Parim iseloomujoon: stabiilsus
Halvim iseloomujoon: põikpäisus
Sõnn sobib vähiga, neitsiga, kaljukitsea ja kaladega.
Sügavad tunded võivad tekkida sõnniga ja skorpioniga.
Hingesuguluse võib sõnn leida lõviga ja veevalajaga.
Sõnn ei sobi jääraga, kaksikutega, kaaludega ja amburiga.
Õnnenumbrid: 2, 11, 20, 29, 37, 47, 56
Värv: sinine, roheline, roosa
Valistev planeet: veenus
Element: maa
Domineeriv sõnapaar: mul on
Õnnepäev: reede
Õnnekivid: türkiis, safiir
Metall: vask
Lilled: kannike, magun, liilia
Mida kinkida meessoost Sõnnile: hügieenitarbeid, lõhnaõlisid, head sööki, magusat, rahakott, vein, kunstiteos.
Mida kinkida naissoost Sõnnile: kehakreemid ja masaaźivahendid, maisustusi, sall, rahakott, vein, küünlad, piletid teatrisse, kunstiteos, lilled. 
Huvitav
positiivseid hääli: 9  |  negatiivseid hääli: 2

Kirjuta kommentaar:

MinniIn (71)
Kuule, roosapanter! Olen ise sõnn ja mitte eriti noor enam, ehk tunnen end juba natuke. Julgen arvata, et peaaegu mitte miski Sinu jutus ei lähe täppi.
#3, 09.12.2017 - 20:14
smaragd77 (63)
Sõnn on kõige kannatlikum tähemärk. Kuigi esmapilgul tundub Sõnn äärmiselt kangekaelsena, aetakse seda tihti segi kannatlikusega. Tegelikult on nad lihtsalt nii kannatlikud, kui üldse olla saab. Nad on oma arvamuse küljes kinni, et neid on võimatu sealt lahti kangutada. Nad on rahulikud ning ei lase enda rahu häirida. Neid näeb harva kaotamas enesekontrolli. Nad on pühendunud realistid, kes oskavad hästi käituda. väike lisa
#2, 08.12.2017 - 19:37
sulgija (70)
kas sa tõesti arvad,et me seda ei tea?
#1, 07.12.2017 - 23:17
kust ma tean mida te teate või ei tea
08.12.2017 - 00:43
 

© 2018 Rate.ee - all rights reserved.