Autosõit

OÜ Autosõit on autoõppe ja liikluskasvatusega tegelev ettevõte, kes alustas tegevust 2002. aasta algul alarmsõidukijuhtide ja professionaalsete juhtide täiendkoolitusega.

Alustanud väikeettevõttest on tänaseks saanud Eesti suurim ja kaasaegseim autokool ning tuntud kaubamärk. Esimese autokoolina Eestis omandas OÜ Autosõit 2008. aasta juunis ISO9001:2000 kvaliteedi juhtimissüsteemile vastavuse sertifikaadi.
Erinevad võimalused

Hetkel omame keskusi üheteistkümnes Eesti linnas: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas, Jõhvis, Sillamäel, Haapsalus, Jõgeval, Põlvas ja Elvas. See annab võimaluse osaleda õpingutel erinevates linnades - just seal, kuhu elu või töö on Sind parasjagu viinud.

70 oma ala spetsialisti annavad endast parima 65-l uuel Mercedes-Benz A, B, C, E klassi sõidukil. Tallinnas ja Tartus tegeleme aktiivselt ka tsikliõppega. Koolituseks registreeumiseks klikka Sulle sobival linnal: Tallinn, Tartu, Pärnu, Rakvere, Narva, Jõhvi, Haapsalu, Jõgeva, Elva, Sillamäe, Põlva.

OÜ Autosõit on eesrinnas ka infotehnoloogias.

Praeguseks toimib e-õppekeskkond, kus ainsa autokoolina Eestis on juhilubade vahetajatel võimalik omandada algteadmised (omandada juhtimisõigus) või läbida lõppastmekoolitus (talvesõit) internetivahendusel e-õppe vormis.

Oma õpilastele pakkume ka erinevaid soodustusi ja lisaväärtusi.

Liberajad

Rate.ee LIBERADA Tallinna lähistel Männikul ja Tartus Raadil asuv liberada on leidnud suure populaarsuse noorte juhtide seas, kes enne esmaste juhilubade vahetamist peavad läbima koolituse, mille üheks osaks on ka sõit libedates teeoludes.

Suurt populaarsust on LIBERAJAD võitnud ka ettevõtete seas, kes koolitavad oma töötajaid talvistes oludes sõitma Ohutu ja libedasõidu koolituskursuste raames, mis on mõeldud nii professionaalsele juhile kui ka värskele juhilubade omanikule.

© 2019 Rate.ee - all rights reserved.